Verím svojej sile.Slúžim tým,že vládnem a vládnem tým, že slúžim.

Leden 2007

zrusenie nepodareneho kuzla

22. ledna 2007 v 21:14 | franchesca |  zaklínadla
Při nepovedeném kouzlu ihned vyřkni: "všechna kouzla ruším teď! Pro nás, pro svět špatný zjev!Konec kouzel, konec štěstí.
Nic dobrého to nevěstí" a kouzlo zmizí!

zaklinadlo pre krasu

22. ledna 2007 v 20:55 | franchesca |  zaklínadla
Noc již šeptá tichá slova,
stojím tu tiše sám,
tvoje rady v této době
trpělivě poslouchám.
Ožij nyní v této chvíli,
ožij v tomto čase,
udělej, abych kvetl vždy
jen v křehké kráse.
Probuď se ze svého spánku,
mé prosby poslouchej,
všechno, co od tebe žádám,
to i pěkně dělej.
Odpovídej lidským hlasem,
odpovídej pravdivě,
aby se mi v mé kráse
dobře vedlo."

význam run

22. ledna 2007 v 20:55 | cassidy |  runy
Majetek,finanční prosperita,výhra.
Fyzická síla a osobní možnosti.Týká se jak tazatele tak blízkých osob.
Konflikty,nespolehlivost,změny.
Víra a požehnání.
Rozhodnutí,které se nemá odkládat.Cesta změny v životě.
Kaunaz Obtíže se zdravím.Také možnost psychických problémů.
Gebo Změny ve vztazích.Vydání a dary a také oběti.
Wunjo Riziko z neznalosti a za daných okolností úspěch.
Hagalaz Pracující podvědomí.Velký potenciál špatně kontrolovatelný.
Nauthiz Nedostatek,a omezení.Velká práce velký blahobyt.
Isa Závist a zlost.Tato runa posiluje ostatní runy.
Jera Očekávání,naděje a úspěch.
Eihwaz Cílevědomost a obrovská síla.
Pertho Tajemství,plodnost,skryté možnosti které je nutno uvolnit.
Algiz Ochrana sebe i druhých.Velká snaha o udržení úspěchu.
Sowulo Psychická vyrovnanost,skvělé zdraví a velké štěstí.
Teiwaz Štěstí pouze v čestných věcech.
Berkana Rychlý osobní růst,prosperita v obchodech a podnikání.
Ehwaz Uznání a úcta.
Mannaz Přátelství i nepřátelství.
Laguz Úspěch ve všech směrech a i riziko stráty.
Inguz Vztahy v rodině zájem o blízké.
Othila Dědictví v obou podobách materiální a duševní.
Dagaz Bezpečí a jistota.

zaväzujúce kúzlo(ak nechcete aby niekto vyzradil tajomstvo)

22. ledna 2007 v 20:54 | franchesca |  zaklínadla

Zavazující kouzlo

Toto kouzlo se používá chceme-li někomu zabránit, aby vyzradil tajemství.
Potřeby: figurka buď z látky, hlíny nebo vosku, fotografie člověka jehož představuje, jehla, červená hedvábná nit, bílé plátno
Postup: (je to forma sympatetické magie). Můžete použít buď hliněnou, látkovou nebo voskovou figurku. Při rituálu je pojmenovaná podle osoby, kterou představuje. Místo obličeje je možné vystřihnout fotografii. Když je figurka hotová (musí se co nejvíce podobat člověku, kterého má představovat), potom s vhodným slovním doprovodem vezmete jehlu s 53 cm dlouhou nití z červeného hedvábí , zašijete loutce pusu. Šití ukončíte ovázáním zbytkem nitě kolem celé loutky. Soustředíte se na fakt, že osoba nesmí mluvit na zákázané téma - každé tajemství je takto zabezpečeno. Po skončení rituálu je loutka zabalena do kusu bílého plátna či hedvábí a uložena na bezpečné místo. Dokud je nit na svém místě je osoba vázána mlčením!
mlhyavalonu.blog.cz

ako vyrobit runy?

22. ledna 2007 v 20:49 | Cassidy |  runy
K vytvoření runové sady potřebujete 24 dřevěných špalíčků. Je jedno, zda kulatých nebo hranatých, musí to však být pravidelný tvar. Pokud jste dostatečně šikovní a máte hodně volného času, můžete si klidně ony kousky vytvořit ve formě pravidelného osmiúhelníku. Osmička je velmi silné runové číslo, dá se tedy očekávat, že zvýší magickou hodnotu runové sady.
Dřevo si můžete obstarat na různých místech. Jednak si můžete uřezat nějakou větev sami, pak ale počítejte s tím, že musíte nechat dřevo dostatečně vyschnout. Navíc nezapomeňte, že to stromu způsobí bolest, proto se mu předem omluvte a po uřezání větve poděkujte. Je ovšem jednodušší zajít do stolařství (či jiného obchodu) a zde koupit potřebnou tyč. Může to být např. dřevěná násada ke smetáku. Navíc je už předem opracovaná do kulatého tvaru, takže vám odpadá smirkování povrchu. Podotýkám ovšem, že dřevo by mělo být z plodonosného stromu (např. ovocného) nebo jasanu či dubu.
Po rytí run je nejobtížnější (a na čas nejnáročnější) operací řezání špalíčků. Doporučuji vám kolečka o průměru dva až tři centimetry a tloušťce půl až jeden centimetr, event. obdelníky 2,5×2 cm. Obstarejte si vhodný nástroj na rytí. Použitelné jsou normální kuchyňské nože nebo např. lékařský skalpel. Nejlepší ale bude zřejmě řezbářský nůž. Pamatujte, runy si musíte vyrýt sami, nesmí to za vás udělat někdo jiný! Runová sada je jedině a pouze vaše osobní záležitost, skrze níž se spojujete s vaším bohem. Bohužel vám neporadím jak co nejlépe špalíčky přidržet, aby při řezání "neběhaly" po stole. Zkuste použít normální svěrák nebo do špalíčku můžete vyvrtat dírku, pomocí které špalíček přišroubujete k podložce. Dírka zvýší stabilitu špalíčku na stole a pak ji můžete využít např. pro navlečení run na šňůrku, na které je budete uchovávat. Vyvrtat jich můžete více, ale pokud to budete dělat, pak doporučuji raději tři dírky než dvě. Rozhodně by neměly být čtyři. Jako jistou zajímavost uvádím, že runy je možné do dřeva také vypálit.
Na závěr ještě malá poznámka: Pokud si chcete udělat svůj vlastní gand (magická hůlka), máte na výběr ze tří možností:
kruhový průměr
čtvercový průměr
plochá hůlka
Kompletní futhark se ryje na všechny hrany. Nejobtížnější je samozřejmě první varianta, proto bych doporučil dvě zbývající. Mohu-li poradit, varianta b) je trošku lepší, protože tam se runy symetricky rozdělí na čtyři skupiny po šesti. S možností c) se zase lépe pracuje a gandr není tak masivní jako u b).
Malování run
Když jsou runy hotovy, nastává druhá fáze - malování. Rytí je nejdůležitější operací, ale malování zvyšuje estetickou i magickou hodnotu run. Runy se, jak známo, aktivují krví vlastníka. Žádný zdroj se ovšem nezmiňuje o tom, že by se runová sada zasvěcovala krví. Proto si myslím, že to není nutné. Krve se používá, pokud např. chceme na někoho vrhnout kletbu nebo ji z něj sejmout apod. Leč kdo chce, pochopitelně může použít vlastní krev. Pamatujte ovšem na to, že zaschlá krev časem zčerná.
Pro barvení použijeme další důležité pravidlo: Runy se malují vždy tmavou barvou! Odstín záleží na osobním vkusu, vhodné je sladit ho s oblíbenou barvou vašeho boha. Osobně bych vám doporučil černou a tmavé odstíny modré barvy (např. temně fialová, indigová apod.).
Jaký prostředek použít? Ásatrú uznává vaši osobní svobodu, takže máte možnost volby. Např. můžete zasvětit svému bohu kousek jasanového dřeva, spálit ho a z popele a posvátné medoviny vytvořit černou barvu. Lze také vyrobit barvu z kůry či kořenů některých rostlin (např. bezu či vlašských ořechů).
Protože chceme, aby se runy líbily nejen nám, ale i tomu koho uctíváme, bude vhodné, abychom výsledné špalíčky natřeli bezbarvým lakem. Navíc tak ochráníme povrch před otěrem či špínou. Někteří autoři se však zmiňují o tom, že vrstva laku na povrchu dřeva zvyšuje bariéru mezi námi a runami. Takže se rozhodněte sami.
Uchovávání runové sady
Ideální by byla dřevěná krabička (šperkovnice, pokladnice...) ze stejného druhu dřeva. Stejně dobře nám ale poslouží i libovolná krabička ze dřeva, kovu, kamene, prostě z nějakého přírodního materiálu, nebo plátěný či kožený pytlík (osobně ale nevidím důvod, proč kombinovat runy s kůží z mrtvého zvířete). Pokud jsme do špalíčků vrtali, pak je navlečeme na šňůrku. Pamatujte, runy jsou pouze vaše, proto je nikomu nepůjčujte! Jedinou výjimkou je, pokud věštíte z run někomu jinému.
Zaříkání run
Velice důležitou částí je poslední fáze. Ta však prolíná oběma předcházejícími. Před započetím práce byste měli požádat svého boha o požehnání vaší činnosti. Při rytí run je vhodné odříkávat např. verše z Runatálu (pokud je ovšem znáte nazpaměť). Samozřejmostí jsou vaše čisté úmysly, neboť pokud runy ryjete např. jen ze zvědavosti, recese nebo chcete mít originální ozdobu, pak vás mohu ubezpečit, že získáte jen bezcenné kousky dřeva.
Můžete rytí run zapojit do vašeho obřadu vzývání boha (blót) a zaříkání bude tedy odpovídat patřičnému blótu. Toto se mi jeví jako nejlepší - vaše sada bude vznikat v posvěceném prostředí a váš kontakt s bohem bude silnější.Doporučuje se runy rýt v první den novu, ale čas není až tak zásadní. Důležitá je vaše vůle a pevné odhodlání získat kvalitní runovou sadu.

runova abeceda

22. ledna 2007 v 20:48 | Cassidy |  runy

na niekoho kto robi problemy

22. ledna 2007 v 20:48 | franchesca |  zaklínadla
Rituál na spoutání někoho, kdo dělá potíže nebo se cítíte, že jste očarováni
Potřeby_ :3 černé svíčky, kotlík nebo nádoba, kuřidlo na ochranu, nebo spoutání (lze ho takto koupit přímo pod tímto názvem), kousek pergamenového papíru trochu bazalky a květy bezu. Hůlka , nebo rituální nůž nebo použijte prostě svůj prst, pokud je nemáte.Tento rituál dělejte za ubývajícího měsíce .
Postup : Mezi dvě černé svíčky postavte kotlík, zatímco třetí svíčka bude stát naproti vám na odlehlé straně oltáře. Zapalte kadidlo na ochranu nebo spoutání. Jména svých nepřátel už mějte napsaná na kousku pergamenového papíru. Pokud jejich jmén neznáte, napište pouze "všichni moji nepřátelé". Nasypte do kotlíku bazalku a květy bezu.Říkejte: Bublej kotlíku, bublej, bublej. Zlo spal, nesnáze znič.
Podpalte pergamen od svíčky uprostřed a hoďte jej do kotlíku. Vezměte hůlku a přejíždějte po kotlíku (nebo nad kotlíkem) a přitom říkejte: Temnota skončila, mám tě ve své moci.Svělo přichází. Má bitva je vyhraná!
Vyneste popel a byliny ven a vhoďte je po větru směrem k měsíci. Svíčky nechte dohořet.
p.o Vallkyry
z mlhyavalonu

zlomenie kuzla

22. ledna 2007 v 20:44 | Franchesca |  zaklínadla

Zlomení kouzla

Toto kouzlo vám poslouží, např. pokud jste se nechtěně proklel/a( " ..jestli mě opustí, vypadají mi všechny vlasy nebo jestli mě opustí ať ho ta potvora taky opustí,.....)
Potřeby:. 1 bílá svíce, 1 černá svíce, koupě jakékoliv květiny
Postup: Nejlépe o úplňku zapalte černou a bílou svíci , dejte před sebe květinu a začněte formulovat váš problém, kdy se vám i druhé osobě omluvíte.
"V této noci, v této chvíli, volám vás stradodávné síly. V čase je vše zamčeno, nyní vše s láskou odstraním nikoho tím nezraním . Nechť je pravda naposledy řečena (vyslovte kouzlo, nebo jeho přibližné znění nebo slova, které jste vyslovila při prokletí.). A tato věc pro všechny dořešena, propouštíme vzpomínky staré a zlé. Nemusíme být nadále nepřátelé. Nenávist se dnes po setmění, v květinu nevinnou změní. Vyvazuji se , vyvazuji i tebe (jméno osoby pokud ho znáte) (opakujte 3x)"
Potom nechte květinu uschnout a zahrabte ji do země, kde ji nikdo nevyhrabe.

co su runy?

22. ledna 2007 v 20:40 | Cassidy |  runy
Runy sú najstaršie známe písané znaky Germánskych kmeňov. Vek rún sa podľa vedcov odhaduje na približne 2000 rokov. Existujú však dôkazy, z ktorých vyplýva, že vznik runového písma siaha omnoho ďalej do minulosti. Runy sa väčšinou skladajú z priamych čiar a jednoduchých oblukou, ktoré sa relatívne ľahko ryli do dreava , kovu alebo kameňa. Každá runa zastupuje jedno písmeno a predstavuje tak súčasť uzavretého kruhu kpmpletnej abecedy, ktorá bola označovaná ako FUTHARK. Meno runovej abecedy je vytvorené prvými šiestimi runami: F-U-Th-A-R-K. Tieto písané znaky sú omnoho komplexnejšie ako by sa mohlo zdať na prvý pohľad. Runy sa vzťahujú k mystériu, kroeé každému, kto sa venuje ich dôkladnemu študovaniu, skôr alebo neskôr prinesie radosť z vlastného pohľdu do hlbín kozmu.
Runy sa považovali za dielo Boha a Ódin za ich pradávneho nositeľa.
Runové znaky boli často využívané ako magiské obrazy alebo pečate. Runa víťazstva sa vryla do čepele rôznych druhou zbraní, iné runy zase na rohy uívané k pitiu, ochranné runy na osobné predmety. Runy zrodenia a runy sily sa používli, aby matkám uľahčili pôrod, iné runy mali pomátať pri uzdravovaní. Niektoré "nabíjali" talizmany a iné boli zase súčasťou zalkínadiel alebo magiských rituálov a kúziel.
Názov slova "runa" pochádza z keltského a gemánskeho jazyka a jeho význam by sme mohli preložiť ako "tajomstvo, záhada". V jednom z norických jazykov sa stretávame s veľmi podobným výroazom pre "magický znak".
Každá runa môže byť analyzovaná vzhľadom k svojnu číselnému postaveniu alebo symbolickému obsahu. Tajomstvo rún spočíva v ich pôvode, o ktorom hovoria aj niektoré severské mýty. K tomu je potrebné podotknúť, že tajná vedomosť šamanov a druidov bola predávan len ústne, bez písomných alebo iných podkladov. To neskôr viedlo k ich značným strátam. Mnoho vedcov sa znažilo objasniť pôvod a vznik runového písma, odhaliť ich tajomstvo. Vznikla tak celá rada protichodných teórií. V dobe tretej ríše sa dokonca tvrdilo, že runy majú nordicko-árijské rorene a kedysi dávno z nich vznikla latinská a grécka abeceda. Akokoľvek tvar niektorých rún vykazuje nápadnú podobnosť alebo zhodu s omnoho staršími pravekými symbolmi. Väčšina runologov je dnes zajedno v tom, že Futhark vznikol ako individuála a nezávislá abeceda so zvláštnymi špecifickými významami, účelom a poslaním.
V mytologickéj piesni Hávamál (Výroky Vysokého), časti staroseverské zbierky piesni o bohoch a hrdinoch nazývanej Edda, nájdeme Ódinovú "runovú pieseň", v ktorej on sám podáva správu o spôsobe, ako runy získal pre seba, bohov a celý ľudský národ.

Po devět nocí
jsa proklán oštěpem
co moudremu byl Ódinovi zasvěcen
Visel jsem
na stromne větry zmítan
v neznámu co koření
sám sobě obětí.


Iný preklad básne znie:


Vím, že jsem visel
na větrnem stromu
devět dlouhých nocí,
oštěpem proklán
v obě Ódinovi,
sám sobě samému,
na onom stromě,
o němž nikdo neví,
ze kterých kořenů roste.
Ódin zostal zavesený na strome sveta Yggrassil deväť noci a deväať dní. Na konci svojho šamanksého zasvetenia obdržal - okrem iného - tiež tajomstvo kúzelného runového písma. Stojí za zmienku, že runy nestvoril on sám, ale získal ich za svoje sebaobetovanie, v bolesti tela a v úzkosti duše, ako súčasť najvyššej múdrosti Univerza.

spojenie s bohynou

22. ledna 2007 v 20:40 | franchesca |  egyptske bohyne
7.leden
Vzdáteli čest při úplňku bohyni můžete zjednotit znovu svoji energii s božským zdrojem.Ktakovému znovusjednocení budete potřebovatbílou nebo stříbrnou svíčku,jasmín či jinou bylinu která bude představovat vaše duchovní spojení bylinu která představuje vás,dřevěné uhlí a nehořlavou nádobu.Začněte zdravící k bohyni.Prones následujcí slova!-
PANÍ MĚSÍCE
MATKO NOCI
NAŠE SÍLY JEDNOU JSOU
VE SVĚTLE TVÉ MOCI.
Zapalte svíci a vizualizujte jak se vaše energie mísí s energiemi bohyně.Smíchejte ve vašich dlaních obě byliny a přitom nepřerušujte vizulaci.Sypejte byliny na zapálené uhlí.Se stoupajícím kouřem vizualizujte jak se vaše energie splétají z jejími!Meditujte a naslouchejte jejím poselstvím která vás povedou.Poděkujte ji a svíci sfoukněte!!

kuzla na noc pentagramu

22. ledna 2007 v 20:35 | francesca |  zaklínadla
26.únor
26.února je Noc Pentagramu!Pentagram-symbol pohanského vyznání je pěticípá hvězda obklopená měsíčním úplnkem.Jeho pět cípů může symbolizovat mnohé - ducha a čtyři živly,naše čtyři končetiny a hlavu,pět smyslů či pět fází života.Při výkladu tarotu nese pentagram význam severu a živlu Země.Úctu této víře vzdáme tak že namícháme ,,pastu" ze svěcené vody a popela z vánočního polena (z krbu).S úderem půlnoci zapalte červenou svíci a namalujte vyrobenou pastou symbol pentagramu v místě tvého srdce!Abyses tak znovu zasvětil pohanskému ,,cechu"
mlhyavalonu.blog.cz

Nieco na zaciatok

22. ledna 2007 v 20:32 | Cassidy |  runy
Runy sú znaky abecedy, ktoré začali používať severské národy (germáni a anglosasi) asi pred 1500 rokmi. Okrem toho, že sú znakmi abecedy, majú aj ďalší význam, slúžia na veštenie. Abeceda má svoj názov spojením prvých hlások (A, Be, Ce a D) a podobne aj runová abeceda má svoj názov podľa prvých šiestich hlások. F, U, Th, A, R a K, čiže FUTHARK.
Tak, ako sa v rôznych oblastiach vyvíjala a upravovala latinská abeceda (diakritika, nemecké ß), prešiel zmenami aj Futhark. Starší Futhark mal 24 znakov, rozdelených do 3 skupín, zvaných ætty. Mladší Futhark mal rún iba 16 a Anglosaský Futhark ich mal 28, ktoré sa časom rozšírili až na 33 znakov.

FREYOV AETT

HAGALOV AETT

TYROV AETT


PRAVA

22. ledna 2007 v 19:13 | franchesca
Ak hocico potrebujes mozes si to bez problemov stiahnut.dost vela veci je tu z inych stranok no niektore som tu napisala aj ja sama..JEDINE CO SI STIAHNUT MOZES IBA S MOJIM SUYHLASOM SU VECI ZO SEKCIE cisto moje A demoni....ak budes hocico potrebovat napis mi tu komentar...
dik,franchesca

vsetko o spiritualnych tabulach

22. ledna 2007 v 18:55 | franchesca |  tabulky
Cílem tohoto článku bude seznámit vás o používání spiritistické tabulky na vyvolávání duchů a pochopit smysl takového jednání. Často se ptáte, jak se cítí ten, který používá tabulku...
Cílem tohoto článku bude seznámit vás o používání spiritistické tabulky na vyvolávání duchů a pochopit smysl takového jednání. Často se ptáte, jak se cítí ten, který používá tabulku jako nástroj ke komunikaci s duchy. Myslím si, že je čas napsat něco o pozadí takových činů.

Spiritistická tabulka je nástroj, používaný k hledání informací z nehmotného světa. "Ouija Board", jak je běžně v cizině nazývaná, je kombinací francouzského slova oui a německého ja, což značí ano. Je to komerční výrobek, prezentovaný jako napůl hra a napůl seanční nástroj.

Profesionální media a spiritisté mají tendenci odsuzovat používání tabulky, myslí si, že takovéto vyvolané bytosti jsou pravděpodobně nízkými duchy, kteří se více zaměřují na něco jiného, než poskytování přesných informací. Kritiky na tabulku, která se vyskytuje ve většině destinací křesťanství říkají, že používání je nebezpečné a že to je nástroj Ďábla. Ti, kteří obhajují využívání tabulky pro komunikaci s duchy tvrdí, že tak, jako i další formy věštění, toto je pravá cesta k objevení podstaty věci, moudrosti a pravdy.

Myslím si, že nejčastější odpovědi pocházejí pravděpodobně z podvědomí experimentátora. Ručička, nebo destička, užívaná na desce je taky známá a často se pohybuje po desce a vymyká se vaší kontrole, jako by pohybovaná nějakou neznámou silou. Po použití tabulky někteří tvrdí, že jsou vyčerpáni vnějšími činiteli, kontaktovanými skrz tabulku.

Předchůdce spiritistické tabulky se datuje již z dávných dob. Před narozením Confucia, kolem roku 551 před n. l., byly používány podobné způsoby komunikace se zemřelými. V Řecku, během období Pythagorase, 540 let p. n. l., byly takovéto pomůcky (kolečko a znaménko) používány pro věštění a kontakt s neviditelným světem. Posouvající tabulka se začala používat až v 19. století. Starověký Řím používal podobné způsoby kontaktů už ve třetím století a ve třináctém století toho využívali Mongolové. Někteří Američané-domorodci používali tabulku k lokalizaci ztracených věcí a osob a k získání spirituálních informací.

Pohyblivá destička se objevila v Evropě roku 1853. Míníme tím tak zvanou malou desku, používanou ve Francii. Vynález pohyblivé planžety je připisován nesporně spiritualistické osobě se stejným jménem, M. Planchette. Během druhé světové války se stala tabulka extrémně oblíbená, a to hlavně kvůli možnosti komunikovat s milovanými osobami, zabitými ve válce. Spiritualismus byl v období obnovy a tabulka se stala nepostradatelná. V roce 1966 William Field prodal patent jisté společnosti v Beverly, státu Massachusetts. S obnovou zájmu o okkultismus v roce 1960 a 1970 tabulka získávala na popularitě, ačkoliv společnost zdůraznila, že tato tabulka slouží pouze pro zábavu, jako hra.

Na poli parapsychologie, užívání tabulky je považováno jako forma automatismu nebo nevědomé aktivity, která sbírá a zesiluje informace z podvědomé mysli. Kritikové říkají, že uživatelé nemají žádnou kontrolu nad silou, která má být uvolněna, výsledkem mohou být deprese a psychózy. Edgar Cayce to nazval "nebezpečnou hračkou".

Někteří psychologové říkají, že zde není žádné nebezpečí v případě používání, pouze pověrčivost a strach může způsobit negativní výsledek. Na druhou stranu, démonologové říkají, že je to vstupní brána do pekla, otvírajíc bránu pro démony do našeho světa. Zde by měl každý zvážit varování a rizika, která jsou zde nastíněna, chce-li používat tabulku. Bohužel, nemůžeme začlenit užívání tabulky do odborných výzkumů a bádání tak, jak jsme zvyklí v jiných případech, protože nevyužíváme služeb psychických a nemáme pevný základ. Informace, které dostáváme, jdou přes naše smysly a elektronické vybavení, které by nám dalo důkaz neviditelných bytostí, prostě neexistuje. Jestli-že se spoléháme na využívání tabulky, nezvyšuje se naše přirozená schopnost rozpoznat spirituální současnost a nerozvíjíme naší úroveň podvědomí, i když bychom to potřebovali. Používáním vykonstruovaných myšlenek kontaktů s duchovní sférou, která nám negarantuje, že informace jsou pravdivé, omezují naše schopnosti, závisející na něčem, co je venku mimo nás a co nemáme pod kontrolou. Využíváním našich přirozených schopností zbystřujeme naše smysly a zvyšujeme naše vědomí a rosteme v bytosti, kterými chceme být.

Mějte na paměti, že nebezpečí nastává při komunikaci s takzvanými "nízkými duchy", nebo duchy "zlomyslnými", kteří pobývají na Zemi. Jsou podobní kriminálním živlům nám dobře známým z našeho světa, kteří si ponechali nepřátelské emoce ve chvílích smrti. Nemáte žádnou kontrolu nad tím, kdo vám odpovídá, když vyvoláváte duchy skrz tabulku Ouija.

My všichni se rodíme s psychickými schopnostmi. Jako dospělí využíváme pouze polovinu našeho mozku. Nepodivovali jste se někdy nad tím, proč tomu tak je? Když se vyvíjíme v dětském věku, začínáme se učit, učíme se, co je logické a co nikoli, důvodně si vše analyzujeme, což má za úkol levá hemisféra našeho mozku. Pravá polovina instinktivně zná odpovědi, zatímco levá teorizuje a odpovídá. Stále však strávíme roky trénováním levé polokoule učením se věcí a udržujeme si cenné informace pro dospělý věk. Co se však stalo mezitím s naší intuicí a psychickými schopnostmi? Ve většině případech vyhasly, nebo upadly do pozadí našeho podvědomí, kde nemohou růst, ani se rozvíjet. Ochotně akceptujeme termín "ženská intuice", ale většinou s úsměvným podtextem. Ve skutečnosti je to část našich přirozených schopností, která je naší součástí a později se vytrácí a my vstupujeme do "tradičního života".

Lidé, kteří mají doma malé děti, často nám říkají, že slyší, jak si jejich dítka hovoří a smějí se s někým, kdo tam vůbec není. Vidí věci, které my dospělí nevidíme a slyší věci, které my nemáme schopnost slyšet. Hovoří s neviditelnými kamarády, viditelným pouze jim, ale mohou být skuteční, ve spirituálním smyslu?

Jako dospělí nemáme automatickou možnost rozvíjet takové schopnosti do uspokojivého stavu bez tréningu. Je zde spousta svépomocí, instrukčních knih a poslechových kazet volně dostupných pro výuku, např. "jak rozvíjet a využívat naše přirozené nadání". Více a více respektovaných autorů a badatelů odhalují, že je to pravda a ukazují nám způsob, jak rozvíjet tyto schopnosti, které jsme získali po narození. Světem hýbe vyspělá technika, uspěchané tempo a my v tom zapomínáme nalézt sami sebe a obejmout toho, kdo je uvnitř nás.

Rozvíjením schopnosti soustředění stáváme se citlivějšími k ostatním lidem a k prostředí, prohlubujeme naše podvědomí a nalézáme mír a rovnováhu uvnitř nás. Naše vnímání pozvolna přechází do mimosmyslového. Používáním těchto schopností, které kdysi patřily mezi spící a nemohly být žádným způsobem rozvíjeny, najednou shledáváme, že vlastně vůbec nepotřebujeme žádnou spiritistickou tabulku ani žádné jiné nástroje, které se tak snadno vymykají naší kontrole.

Není to tak obtížné, jak se zdá. Jde pouze o to vyčlenit si nějaký čas na koncentraci a naučit se, jak využívat efektněji obě mozkové polokoule. Většina si nepřipouští, že tohle je klíč. Jaký smysl má vlastnit velký dům, když obyvatelé využívají necelou jeho polovinu. To samé je i s naší myslí. Nesmíme procházet životem a používat jen půlku z celého mozku, který nám byl dán. Zvažte to, až příště budete hledat tabulku pro vyvolávání duchů, nebo se pídit po záhadách života po životě. Odpovědi jsou tady, uvnitř nás, stačí nám pouze natáhnout k nim ruku.

formulky

22. ledna 2007 v 18:53 | franchesca |  zaklínadla
Formulka na lásku a ochranu HAX PAX MAX
PAX SAX ZARAZ
Formulka na odhalení zlodějů HABARE DABARE SACHRE
Formulka pro ti černé magii zní- TUWA TUWA
Formulka na zdraví zní ABRAKADABRA
abrakadabra
abrakadabr
abrakadab
abrakada
abrakad
abraka
abrak
abra
abr
ab
a
Napiš jej na papírek a pošli po vodě odvýchodu k západu.

13 bodov pre carodejnice

22. ledna 2007 v 18:49 | franchesca |  zaklínadla
1}Znát Sama Sebe
2}Věřit ve svou dovednost
3}Schopnost učit se novým věcem
4}Používat své schopnosti s rozvahou
5}Mít život v rovnováze
6}Odříkávat slova ve správné pořadí
7}Mít vždy uspořádané myšlenky
8}Vzdávat čest životu
9}Žít v souladu s každým ročním obdobím
10}Umět správně dýchat a vybírat si zdravá jídla
11}Cvičit své tělo
12}Meditovat
13}Vzdát čest přírodním silám.
opi

bohyne

22. ledna 2007 v 18:48 | franchesca |  egyptske bohyne

Eset

EsetStejně jako Hathor byla i Eset bohyní matkou specifikovanou jako matka Hora, tedy i krále. Představa Esety kojící Hora připomíná křesťanské ikony. Eset byla znázorňována s hlavou zdobenou trůnem nebo slunečním kotoučem rámovanými krávími rohy. Někdy byla považována za zosobnění trůnu: hieroglyfický znak pro její jméno vypadá jako trůn, její klín znázorňoval trůn Egypta. Často byla také zobrazována s velkými ochrannými křídly. Byla součástí Enneády v Heliopoli a jako choť Usira a matka Hora se objevuje v triádě uctívané v Abydu. Její nejznámější kultovní centrum leželo na ostrově Filé, na jižní hranici Egypta, v blízkosti Asuánu. Eset byla úzce spojena s kouzelnictvím a magií. V mýtech se často mluví o její schopnosti léčit a přeměňovat se do jakékoli podoby, kterou právě potřebuje. Tato bohyně měla 2 důležité úlohy- byla "Velkou bílou prasnicí z Heliopole" a "Eset- krávou", která způsobila zrození svatého býka Apise z Memfidy. Její uctívání se rozšířilo za hranice Egypta do Sýrie, Palestiny, Řecka i po celém Římském impériu a byla uctívána až do příchodu křesťanství.

Hathor

Hathor
Hathor, bohyně matka, byla spojována s láskou, plodností, sexualitou, hudbou, tancem a alkoholem. Někdy byla znázorňována jako kráva nebo žena s kravskými rohy rámujícími sluneční kotouč nebo sokolem sedícím na náhrdelníku. Byla také bohyní oblohy- byla považována za obrovskou krávu rozkročenou nad nebesy, jejíž nohy vyznačují čtyři základní body
V různých podobách byla ctěna jako "Paní západu", "Paní západního pohoří", "Paní města Byblu", "Paní tyrkysu" a "Paní fajánsu". 'Západ' nebo 'Západní pohoří' odpovídá západu slunce a v analogii také říši mrtvých. Byblos bylo přístavní město na libanonském pobřeží, které mělo velký význam pro egyptský obchod.
Stejně jako Eset byla i Hathor považována za matku sokolího boha Hora a také za matku krále. Její jméno znamená "Horův dům". Je zajímavé, že nápisy v Horově chrámu v Edfu se zmiňují o svatbě Hathor s Horem. Hathor v podobě krávy bývá občas znázorněna při kojení krále, kterému se takový způsob výživy velmi líbí. Příkladem je nádherná socha faraona 18. dynastie Amenhotepa II. nalezená v Dér el- Bahrí a vystavená v muzeu v Káhiře. Hathor byla někdy stotožňována s "Okem Rea", při jiných příležitostech se objevovala také jako dcera slunečního boha. Jejím hlavním kultovním centrem byla od doby Staré říše Dendera. Zdá se, že slavnosti pořádané na její počest byly poněkud zhýralé. Znakem jejího kultu bylo sistrum (chřestítko), kterým se při rituálech potřásalo.
Nut
Nut
Bohyně Nut byla zosobněním oblohy. Podle Mýtu o stvoření z Heliopole byla jedním z dětí Šua a Tefnuty a sestrou- manželkou Geba, boha země. Noční temnota byla vysvětlována tím, že Nut večer spolkala slunce a porodila ho za úsvitu, takže slunce trávilo noční hodiny putováním po jejím těle. Tato představa byla často zobrazována na stropech hrobek a na spodních stranách vík sarkofágů. Egypťané věřili, že Nut je božským zosobněním rakve a pohřební komory. Protože se z ní každý den rodilo slunce, mohli být také mrtví znovuzrozeni z rakve do posmrtného života.
Nut byla obvykle znázorňována jako žena ohnutá nad zemí, ale mohla být zobrazována také jako kráva. Věřilo se, že "Božská kráva" nosí každé ráno na svých zádech boha slunce Re.

irske ochranne zaklinadlo

22. ledna 2007 v 18:45 zaklínadla
16.březen
Ledové zajetí zimi již oslabilo,avšak březnové větry stálé kvílí jako Irská BEAN SIDHE-naříkajcí horalka.Všeobecně známo ,,VÍLA KTERÁ VĚŠTÍ SMRT" je tento keltský duch smrti považován za toho kdo straší v pohádkových horách a vršcích a jeho ostré a smrtelné kvílení se prolíná větrem.Její planoucí šaty a hlas vytváří hrůznýobraz.Je jí nářek je předvěstí smrti.Dnes večer použij Irské ochrané zaklínadlo.Vezmi:zelenou svíci,talíř,jeteloví lístek,(či jeho obrázek) a 4 kapky rozmarýnové silice.Rozspusťte vosk svíce na talíř tak abyste na talíři vytvořili louži velikosti mince.Jakmile ztvrdne vztiskněte doní jeteloví lístek přidej silici a vytvaruj amulet.Přitom jej naplň ochranou energií se slovy: LÁSKA PŘEMÁHÁ STRACH.

ochrana poti ciernej maagii

22. ledna 2007 v 18:42 | franchesca |  zaklínadla
Ochrana proti černé magii I.

Já nejsem Bradavický učitel, ani postavička ze seriálu "Witch" ani nic podobného, a TY nejsi žádný Harry Potter ani malá čarodějka z večerníčku. To je třeba si uvědomit - tohle je realita. Magie funguje. Tohle je první věc, kterou se musíte naučit. Když nevěříte že vám magie dává sílu přetvářet vesmír, plýtváte svým časem. Pokud nejste přesvědčeni, že kouzlo nebo rituál bude fungovat, tak prostě nebude. Tečka. A když už věříte v sílu magie, je třeba si uvědomit, že při jejím používání berete do rukou ty samé síly, které ženou příliv a tvoří tornáda. A tím, že to činíte, uvádíte sebe a částečně i své okolí do potencionálního nebezpečí. Zajímavé je přirovnat magickou práci k horolezectví. Chce to dlouhý čas, někdy i léta, která strávíte posilováním, tréninkem a vázáním uzlů, používáním karabin a dalších částí výstroje. Pokud víte co děláte a jak to máte dělat, je to bezpečné - a je to úžasný pocit. Ale pokud se bez znalostí a lana vrhnete na strmou skálu… Samozřejmě, i pro zkušeného horolezce může chyba znamenat pád - no a pak mají výhodu ti dobře jištění.
V této části článku bude nastíněno několik technik vhodných pro vaší ochranu a dokonce i ochranu vašeho domova. Zatímco tyto postupy jsou nezbytnou součástí magické práce, hodí se zároveň v každodenním životě. Například není lepšího spánku než v pokoji, který byl magicky zaštítěn proti psychickým šumům.
Základní techniky
Začněme s utvářením štítů. To je základní technika jak vytvořit ochranné magické pole kolem své osoby či místa, aby jste si udrželi nežádoucí energii od těla. Což mohou být ozvěny vaší magické práce, negativně působící na psychiku, všeliké astrální potvory, ale též negativní energie vyslaná vaším směrem. Mnoho osob toto činí podvědomě, jiní se to musí naučit. Jednou z metod je představit si síť energie kolem místa, které je potřeba ochránit - často je to prostě koule prostoru kolem vás. Pamatujte na to, že tuto síť či rovnou kouli musíte vizualizovat v prostoru, raději kouli než kruh. (A tady vidíte, jak užitečná jsou cvičení na procvičení vizualizace). U tohoto typu ochrany je nejobvyklejší použít vlastní energii, průšvih je když zrovna žádná není po ruce - alkohol a psychické vyčerpání vaše štíty nepříjemným způsobem zeslabují a připravují vás i o energii k akutní ochraně - tak pozor! Po vytvoření štítu zviditelněte negativní energii jak ztéká po štítech a je neškodně pohlcována zemí. Štíty však musí být jednostranně prostupné a nebo pórovité, aby VAŠE energie mohla proudit ven. S dostatkem cviku budete schopni povolat štít okamžitě, bez zdlouhavého myšlení, natožpak bez usilovného soustředění a šermování rukama kolem sebe aby jste si představili chráněný prostor.
Opevňování či ochrana prostoru jsou podobnou technikou. Opevnění je vlastně štítem ukotveným k fyzickému prostoru. A zde již na rozdíl od své energie používáme energii země, necháme ji vyprýštit vzhůru aby nás ochránila. Za čas, když už budete trénovaní, zvládnete vytvoření stálého, zemí napájeného ochranného pole. Tento způsob ponechává mnohem více energie pro magickou práci, a také nám umožní dočasně odhodit všechny své štíty a "hodit si dvacet". Chce to však stále pracovat na svých vizualizačních schopnostech, až nakonec dokážete vytvořit třeba i trvalou ochranu svého domova. Je docela obvyklé, a do začátku asi i vhodné, ukotvit ochranná pole hmotnými objekty, vhodné jsou rozmanité kameny, vyřezané runy, talismany… Ale to co skutečně chrání, podstata věci, je vizualizace a vaše víra. Když selže duchovní obraz, je jedno kolik run a do čeho jste vyřezali.
Příležitostně se stane, že člověk během běžného dne ucítí kontakt z nějakou psychickou energií - je to popisováno jako polechtání na auře, jindy se vám zježí chloupky na zátylku či dokonce vlasy, a to je okamžik k vytasení štítů. Vzácněji se může přihodit i něco výrazně nepříjemnějšího, a sice že pocítíte prudký úbytek energie, který (díky Paní a Pánovi) proudí do vašich štítů a z neaktivního stavu je vybudí na maximum do okamžiku než vám dojde oč kráčí a vědomě převezmete iniciativu. Do těchto situací se hodí několik užitečných triků. Prvním z nich je zrcadlo. Vizualizujte vnější část štítů jako dokonalé, všeodrážející zrcadlo, které odvrátí energie všech druhů a původů tam odkud přišly. Vtipným řešením je též učinit zrcadlovým vnitřek štítu, zamezit výstupu všech svých psychických energií a projevů, a učinit se tak z magického pohledu neviditelným. Posledním typem takové ochrany je "železná zeď" či "kamenná věž." tato metoda spočívá v tom, že své tenoučké štíty proměníte v masivní pevnost, která odolá čemukoliv. To vyžaduje hodně energie a cviku, ale když vás kosí masivní vlny negativní energie, vážně to pomáhá.
propůjčeno z Věštírny.

tabulka nocnych magickych hodin

22. ledna 2007 v 18:40 | franchesca |  tabulky
HOD.NED.PON.ÚT.STŘ.ČT.PÁ.SO.
13.00Jupi.Ven.Sat.Slun.Měs.Mar.Mer.
14.00Mar.Mer.Jupi.Ven.Sat.Slun.Měs.
15.00Slun.Měs.Mar.MerJupi.Ven.Sat.
16.00Ven.Sat.Slun.Měs.Mar.Mer.Jupi.
17.00Mer.Jupi.Venu.Sat.Slun.Měs.Mar.
18.00Měs.Mar.Mer.Jupi.Ven.Sat.Slun.
19.00Sat.Slun.Měs.Mar.Mer.Jupi.Ven.
20.00Jupi.Ven.Sat.Slun.Měs.Mar.Mer.
21.00Mar.Mer.Jupi.Ven.Sat.Slun.Měs.
22.00Slun.Měs.Mar.Mer.Jupi.Ven.Sat.
23.00Ven.Sat.Slun.Měs.Mar.Mer.Jupi.
24.00Mer.Jupi.Ven.Sat.Slun.Měs.Mar.
Zkratky-Mer-Merkur Jupi-Jupiter Ven-Venuše Slun-Slunce Mar-Mars Sat-Saturm Měs-Měsíc.