Verím svojej sile.Slúžim tým,že vládnem a vládnem tým, že slúžim.

ritualy-byliny2

2. dubna 2007 v 9:08 | franchesca |  ritualy
NIECO JE STIAHNUTE Z MAGICA.CZ a nieco je aj odomna
Dianenón - rituál síly a moudrosti
Přerušení vztahů k jiné osobě, k posílení vlastního já
Kostival lékařskýpřelít 500 ml vroucí vodou a 5 minut nechat louhovat. Poté čaj scedíme. Také lze uží formou kadidla.
Deméter - rituál proti zneužití
Rozmarýnpřelít 500 ml vroucí vodou a 5 minut nechat louhovat. Poté čaj scedíme a nalijeme jej do koupele. Lze použít plátěného pytlíčku či éterického oleje. Setrvejte v lázni 10 -15 min.
Eufrosyné - obrana
bohyně půvabu, 2 charitka
Zázvorpřelít 500 ml vroucí vodou a 5 minut nechat louhovat. Poté čaj scedíme.
Hathor - probuzení se ve snu
egyptská bohyně nebe
poměnka (květ i nať); rožec jednoletý roční; růžkatec ponořený; meduňka lékařská
řepík lékařský; heřmánek; kakost luční (horní část s květem)
Stejná objemová množství všech bylin se smíchá a na 1 litr vody se použije vrchovatá polévková lžíce směsi. Vaří se 5-7 min v nekovové nádobě a pak se nechá 10 minut louhovat. Denně se pije 1 až 3 sklenice. Může se pít i studený.
Všechny složky kromě růžkatce se prodávají v některých lékárnách. Růžkatec mezi prodávané byliny nepatří, ale je nezbytný pro vytvoření účinné směsi. Nezbývá tedy než si ho natrhat. Je to podvodní rostlina, a pokud vím, tak roste v Lednici (v těch jezírkách je ho spousta) a prý
ještě někde na Pálavě. O dalších místech nevím, i když by to podle literatury měla být poměrně běžná rostlina.
Hekaté - Posmrtný rituál
bohyně noci a cest po divokých krajích
Zapalte svíce, přineste do místnosti čerstvé květiny a oblékněte si bílý šat, zapalte sladce vonící kadidla a oleje (myrha, jasmín, šalvěj). Otevřete všechna okna a je-li noc rozsviťte světla. Obložte mrtvého květinami a pohlížejte naň jako na unavenou duši, která je připravena opustit svoji fyzickou schránku. Když pozorujete bílé světlo nad hlavou zemřelého uvařte odvar ze šalvěje a připravte drobné pohoštění a oslavte osvobození ducha zemřelého z jeho pozemského života.
Héra - rituál plodnosti
božská ochránkyně manželství a ochránkyně rodiček
kontryhel
Každý den jeden šálek bylinného čaje pijte po dobu dvou měsíců. Vyhněte se jakémukoliv alkoholu. Pijte značné množství vody. V době plodných dnů po očistě zapalte bílou svíci a nechejte ať měsíční paprsky prostoupí celým vaším tělem. Zkuste si představit, že jste naplněna jeho stříbrnou září od hlavy až k patě. Koupejte se v jeho plodné energii. Vyberte si symbol své plodnosti a soustřeďte se na něj, pozorujte jej jak se probouzí a je schopný života. Apelujte na mateřskou stránku bohyně plodnosti :
Matko, volám Tě nyní, přijď,
přijď a přines sebou ducha mého dítěte,
splň mé přání,
a já jej zasvětím Bohyni Moudrosti.
Kirké -Rituál hledání vlastní minulosti
mocná čarodějnice, dcera boha Slunce Helleia a Persy,
Z kozlíku si připravte čaj. Najděte si klidné místo, kde nebudete rušeni po dobu 20-30 minut. Zapalte tři modré svíce. Na žhavou plotýnku položte sušený kozlík a sečkejte až se vzduch naplní jeho dýmem. Pohodlně se posaďte a uvolněte své tělo. Soustřeďte se na místo mezi svým obočím. Několikrát se zhluboka nadechněte a vydechněte, zkuste si uvědomit místo kde se nacházíte. Představte si, že jste tak uvolněni, že se vznášíte. Stoupáte vzhůru, Vaše tělo zůstalo pod Vámi, ale vy stoupáte dál, přes strop, střechu vysoko nad naši Zemi do vesmíru. Zde chvíli zůstaňte, zkuste si uvědomit jeho nekonečnou rozlehlost. Pak se pomalu spusťte na zem, a když přistanete, budete se nacházet na jiném místě a v jiném čase. Můžete jej v klidu prozkoumat, neboť víte, že se můžete kdykoliv vrátit. Po 10 -15 minutách se pomalu opět vznesete do prostoru. Dopřejte si čas na očistu od právě zaznamenaného prožitku a pak se volným tempem vraťte zpět do svého pokoje a do svého těla. Otevřete oči a zážitky zapište.
Kundalini - rituál 1. čakry
staroitalská bohyně orby, úrody a vzdělanosti
jalovec (vhodná pro kozoroha, býka a pannu), základní bylina čakry, v níž je ukryta hadí síla, energizuje vůli
Vhoďte 5 bobulek na rozpálené dřevěné uhlí vždy když nastane nov po východu první hvězdy. Meditujte o ohni života, který způsobuje existenci vesmíru a udržuje svět v pohybu. Představte si, že jiskřička tohoto ohně zapálí energii, kterou ukrýváte ve své základní čakře. Dovolte své představivosti , aby v průběhu meditace zformovala podobu, jež by reprezentovala vaši spiritualitu. Tato podoba či symbol vám umožní poznat, jakým způsobem můžete začlenit svou spiritualitu do každodenního života . Nechejte se ovlivnit a podpořit svým vlastním duchovním ohněm . Praktikujte po dobu tří měsíců. Poznamenejte si změny, k nimž došlo ve vašem duchovním životě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | Web | 2. dubna 2007 v 9:22 | Reagovat

Ahoj jestli se ti můj blog líbí ( www.grapefruit.blog.cz) Tak hlasuj pro Angela na

http://dominka1.blog.cz/0703/2-kolo-v-sonb

Ale nemusíš jestli nechceš . Tak předem dík. Ahoj!!!!

PS: Dík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama